Сталажа – организатор за купатило

-46%

Сталажа – организатор за купатило

Сталажа – организатор за купатило

1,650 ден 899 ден

Распродадено

1,650 ден 899 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP005 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практична сталажа за сортирање и организирање на вашето купатило.

Со 3 полици и закачалки од лева и десна страна

Димензии: 160цм висина, 50цм ширина, 25цм должина.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сталажа – организатор за купатило”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: