Стаклени чаши за чај -12 чаши

-62%

Стаклени чаши за чај -12 чаши

Стаклени чаши за чај -12 чаши

790 ден 299 ден

Распродадено

790 ден 299 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM42011 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Елегантен комплет составен од 12 стаклени чаши за чај

Изработени од стакло кое ја задржува својата топлина и се практични за користење

Висина: 8цм
Дијаметар: 5цм

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Стаклени чаши за чај -12 чаши”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: