Собна помошна закачалка

-55%

Собна помошна закачалка

Собна помошна закачалка

1,790 ден 799 ден

Распродадено

1,790 ден 799 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM003 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Помошна закачалка за алишта

Изработена од метал со тркалца за практична употреба

Има три нивоа на закачување и сортирање на вашата гардероба

Димензии: (90цм-150цм) x 43цм (ширина) x (100цм – 160цм)

Висината е прилагодлива 90-150цм и 100-160цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Собна помошна закачалка”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: