Собна помошна закачалка

-39%

Собна помошна закачалка

Собна помошна закачалка

1,150 ден 699 ден

На залиха

1,150 ден 699 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP029


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Помошна закачалка за алишта

Изработена од метал и пластика со тркалца за практична употреба

Има три нивоа на закачување и сортирање на вашата гардероба

Димензии: 146цм висива, 68цм должина, 43,5цм ширина

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Собна помошна закачалка”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: