Собна помошна закачалка

-44%

Собна помошна закачалка

Собна помошна закачалка

1,250 ден 699 ден

На залиха

1,250 ден 699 ден

Достапност: На залиха шифра: DM003-1


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Помошна закачалка за алишта

Изработена од метал со тркалца за практична употреба

Има три нивоа на закачување и сортирање на вашата гардероба

Димензии: (132-170цм) x 43цм

Висината е прилагодлива 132-170цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Собна помошна закачалка”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: