Супер Сецко

-48%

Супер Сецко

Супер Сецко

650 ден 339 ден

На залиха

650 ден 339 ден

Достапност: На залиха шифра: THSP0013


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практичен и безбеден сецко за секојдневна употреба ву вашата кујна.
Едноставен за употреба.

Изработен од цврста пластика безбедна за употреба на храна.
Не прима мирис и не менува боја.

Лесно чистење

Ножеви, сад за складирање и капак. Може да се перат во горната решетка за машина за миење садови, компонентите се раздвојуваат за лесно чистење.

 

 

Совршен за сечење зеленчук / овошна салата

Исечете различна храна, сечкање ореви, билки, зеленчук, кромид, лук, морков, пиперки, месо, лед и многу повеќе.

 

Сечилото е остро и е изработено од нерѓосувачки челик.

 

 

Димензии

Видете како функционира и уверете се во едноставноста

 

Еве што имаат да кажат нашите задоволни купувачи

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Супер Сецко”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: