Сецко 5-делен

-47%

Сецко 5-делен

Сецко 5-делен

750 ден 399 ден

На залиха

750 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: THSP0016


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практичен и безбеден сецко во 5 дела за секојдневна употреба ву вашата кујна.

Едноставен за употреба.

Изработен од цврста пластика безбедна за употреба на храна.

Не прима мирис и не менува боја.

Сечилото е остро и е изработено од нерѓосувачки челик.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сецко 5-делен”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: