Сецко 2 во 1

-39%

Сецко 2 во 1

Сецко 2 во 1

650 ден 399 ден

На залиха

650 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: THSP0017


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практичен и безбеден сецко / ножици за секојдневна употреба ву вашата кујна.

Едноставен за употреба.

Изработен од цврста пластика безбедна за употреба на храна.

Не прима мирис и не менува боја.

Сечилото е остро и е изработено од нерѓосувачки челик.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сецко 2 во 1”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: