Сецко лубеница/диња

-60%

Сецко лубеница/диња

Сецко лубеница/диња

750 ден 299 ден

На залиха

750 ден 299 ден

Достапност: На залиха шифра: THSP0015


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практичен и безбеден сецко за секојдневна употреба ву вашата кујна.

Едноставен за употреба.

Изработен од цврста пластика безбедна за употреба на храна.

Не прима мирис и не менува боја.

Сечилото е остро и е изработено од нерѓосувачки челик.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сецко лубеница/диња”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: