Сет 4 ѕвона

-14%

Сет 4 ѕвона

Сет 4 ѕвона

1,399 ден 1,200 ден

Распродадено

1,399 ден 1,200 ден

Сет 4 ѕвона

Достапност: Распродадено шифра: DM9100 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сет 4 ѕвона составен од 5 дела изработени од пластифицирано дрво со прозирен капак.

Еден послужавник идеален за комплетно и елегантно сервирање.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 4 ѕвона”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: