Сет тањири -24 парчиња

-26%

Сет тањири -24 парчиња

Сет тањири -24 парчиња

3,499 ден 2,590 ден

Распродадено

3,499 ден 2,590 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM9303 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Елегантен комплет тањири изработен од фин порцелан

Составен од 24 парчиња:

6 плитки големи тањири за сервирање

6 плитки мали тањири за послужување

6 длабоки  големи тањири за супи

6 длабоки мали тањири за послужување салати

Изработени во нежна крем нијанска со златни декоративни шари

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет тањири -24 парчиња”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: