Сет од 6 чаши Ниска Пиза

-42%

Сет од 6 чаши Ниска Пиза

Сет од 6 чаши Ниска Пиза

600 ден 349 ден

Распродадено

600 ден 349 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC2495-11006720Е Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Висока чаша за пијалок
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.
Со дизајн на накривена кула.

Пакувањето содржи комплет од 6 чаши

Собира 280 мл

Висока 132 мм
Дијаметар 72.5 мм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет од 6 чаши Ниска Пиза”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: