Сет ножеви

Сет ножеви

Сет ножеви

1,690 ден

На залиха

1,690 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP004


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сет ножеви составен од 6 парчиња

4 ножа за секојдневна употреба, 1 ноже за лупење и повеќенаменски ножици

Изработени со високо квалитетно нерѓосувачко ребрасто сечило и цврста рачка со елегантен дизајн

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет ножеви”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: