Сет ножеви

Сет ножеви

Сет ножеви

1,300 ден

Распродадено

1,300 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP003 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сет ножеви составен од 6 парчиња

5 ножа за секојдневна употреба и 1 ноже за лупење

Изработени со високо квалитетно нерѓосувачко сечило и цврста рачка со елегантен дизајн

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет ножеви”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: