Сет ножеви

Сет ножеви

Сет ножеви

2,690 ден

Распродадено

2,690 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM8529 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сет ножеви составен од 6 парчиња

5 ножа, 1 пар ножици и 1 додаток за оштрење на ножеви

Изработени со високо квалитетно нерѓосувачко сечило и цврста рачка со елегантен дизајн

Ножиците се погодни за сечење на месо и содржат додаток за кршење на јаткасти плодови

Поставени на елегантен  сталак

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет ножеви”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: