Сет за чистење

-57%

Сет за чистење

Сет за чистење

1,150 ден 499 ден

Распродадено

1,150 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP010 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сетот за чистење е дел од новата генерација на сетови за чистење (џогер со прскач). Со леснотија можете да го очистите подот како што е паркет, плочки и ламинат и да достапите до сите недостапни делови.

Специфичниот состав на микрофибер влакната на чистачот умешно ја одстрануваат нечистотијата и ја сушат влагата.

Со полн сад за вода може да исчистите до 100м2 наеднаш.

Достапен само во сина боја.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет за чистење”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: