Сет за чистење 2 во 1

-53%

Сет за чистење 2 во 1

Сет за чистење 2 во 1

1,690 ден 789 ден

Распродадено

1,690 ден 789 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM1073 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Ултимативна технологија за чистење без напор.

Сетот за чистење е дел од новата генерација на сетови за чистење. Со леснотија можете да го очистите подот како што е паркет, плочки
и ламинат и да достапите до сите недостапни делови.

Сетот е поделен во 2 практични дела. Широк дел кој е наменет за вода со средство за чистење, и краток дел за крпата.

Специфичниот состав на микрофибер влакната на чистачот умешно ја одстрануваат нечистотијата и ја сушат влагата.

Телескопската рачка овозможува брз и едноставен достап до сите површини на подот.

Сетот содржи:

  • Телескопска растеглива рачка на 2 нивоа.
  • Димензија на сетот: 19 x 35 cm
  • Димензија на чистачот: 32 cm
  • Во пакетот оди и една крпа
  • Микрофибер влакна 100%

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет за чистење 2 во 1”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: