Сет за оцет/масло сол и бибер

-41%

Сет за оцет/масло сол и бибер

Сет за оцет/масло сол и бибер

850 ден 499 ден

На залиха

850 ден 499 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7573


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

4 делен сет составен од 2 шишенца за оцет и масло и 2 соленичиња за сол и бибер

Со уникатен изглед во темно сина боја.

Изработен од пластика.

Димензии:
– Висина 20цм
– Ширина 10цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет за оцет/масло сол и бибер”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: