Сет за на маса

-12%

Сет за на маса

Сет за на маса

679 ден 599 ден

Распродадено

679 ден 599 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM6911 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сет составен од 4 дела, изработен од порцелан со дрвено подножје.

Сетот се состои од 2 големи дозери за оцет и масло за јадење  и 2 мали соленичиња за зачини.

Сите заедно се спакувани на елегантен дрвен сталак.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет за на маса”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: