Сет за кујна

-12%

Сет за кујна

Сет за кујна

1,469 ден 1,290 ден

Распродадено

1,469 ден 1,290 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM6803 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сет составен од 7 дела, изработен од порцелан со дрвени капаци кои не примаат мирис.

Сетот се состои од 3 големи тегли за кафе, чај и шеќер и 4 мали соленичиња за зачини.

Сите заедно се спакувани на елегантен дрвен сталак.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет за кујна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: