Сет за во бања – Антика

-25%

Сет за во бања – Антика

Сет за во бања – Антика

1,200 ден 899 ден

На залиха

1,200 ден 899 ден

Достапност: На залиха шифра: DM4611


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

4 делен сет за во бања со уникатен антички дизајн во крем боја.

Составен од тацна за тврд сапун, држач за 4 четки за заби, чаша и сад со пумпица за течен сапун.

Изработен од цврст порцелан.

Димензии:
–  тацна за тврд сапун, Дијаметар 14.5цм x 10цм , Висина 4.5цм
– држач за 4 четки за заби, Дијаметар 7.5цм , Висина 10цм
– чаша, Дијаметар 7.5цм , Висина 10цм
– сад со пумпица за течен сапун, Дијаметар 7цм , Висина 14цм + 6цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет за во бања – Антика”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: