Сет за во бања – Смајли

-30%

Сет за во бања – Смајли

Сет за во бања – Смајли

1,200 ден 839 ден

На залиха

1,200 ден 839 ден

Достапност: На залиха шифра: DM5728


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

4 делен сет за во бања со уникатен  дизајн во крем боја.

Составен од тацна за тврд сапун, држач за 4 четки за заби, чаша и сад со пумпица за течен сапун.

Изработен од цврст порцелан.

Димензии:
–  тацна за тврд сапун, Дијаметар 14цм x 10.5цм , Висина 2цм
– држач за 4 четки за заби, Дијаметар 7цм , Висина 12цм
– чаша, Дијаметар 7цм , Висина 12цм
– сад со пумпица за течен сапун, Дијаметар 7цм , Висина 12цм + 8цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет за во бања – Смајли”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: