Сет за во бања – Школки

-25%

Сет за во бања – Школки

Сет за во бања – Школки

1,200 ден 899 ден

На залиха

1,200 ден 899 ден

Достапност: На залиха шифра: DM4612


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

3 делен сет за во бања со уникатен  дизајн во форма на школка во сива боја.

Составен од држач за четки за заби, чаша и сад со пумпица за течен сапун.

Изработен од цврст порцелан.

Димензии:
– држач за 4 четки за заби, Дијаметар 10цм x 8цм , Висина 6цм
– чаша, Дијаметар 8цм , Висина 7цм
– сад со пумпица за течен сапун, Дијаметар 13цм x 10цм , Висина 13цм + 7цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет за во бања – Школки”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: