Ротирачки држач за крпи

-42%

Ротирачки држач за крпи

Ротирачки држач за крпи

690 ден 399 ден

Распродадено

690 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP009 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Ротирачки држач за крпи изработен од пластика и хромирани држачи.

Организирајте ја вашата бања и заборавете на расфрлани крпи.

Едноставен за монтажа и употреба.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Ротирачки држач за крпи”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: