Рачен миксер/дозер за палачинки

-45%

Рачен миксер/дозер за палачинки

Рачен миксер/дозер за палачинки

990 ден 549 ден

Распродадено

990 ден 549 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP018 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практичен миксер и дозер за палачинки кој ќе ви го намали нередот во вашата кујна при подготовка на вкусни палачинки за вашите најмили.

Безбеден и едноставен за употреба, забавен за најмалите.

Се што треба да направите е да ги ставите состојките во мерилицата за дозирање и да ја завртите рачката.

Лесно се мие.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Рачен миксер/дозер за палачинки”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: