Растегливо Црево 60м

-36%

Растегливо Црево 60м

Растегливо Црево 60м

1,100 ден 699 ден

Распродадено

1,100 ден 699 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP012 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Растегливо црево со рачка за прскање изработено од материјал кој се собира и растегнува.

Заштедува простор и е лесно за собирање и складирање.

Должина: 60 метри.

Во комплетот добивате:
– Црево 60 метри
– 2 додатоци за црево
– Рачка за прскање

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Растегливо Црево 60м”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: