Растегливо Црево 45м

-40%

Растегливо Црево 45м

Растегливо Црево 45м

1,000 ден 599 ден

Распродадено

1,000 ден 599 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP013 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Растегливо црево со рачка за прскање изработено од материјал кој се собира и растегнува.

Заштедува простор и е лесно за собирање и складирање.

Должина: 45 метри.

Во комплетот добивате:
– Црево 45 метри
– 2 додатоци за црево
– Рачка за прскање

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Растегливо Црево 45м”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: