Проѕирни шољи за чај/кафе Бејзик Прави ~200 ml

-44%

Проѕирни шољи за чај/кафе Бејзик Прави ~200 ml

Проѕирни шољи за чај/кафе Бејзик Прави ~200 ml

1,150 ден 649 ден

Распродадено

1,150 ден 649 ден

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева

Достапност: Распродадено шифра: DM96693 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни Обични – Големи.

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева.

Дијаметар – 8 см, висина – 7 см.
Капацитет ~200мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Проѕирни шољи за чај/кафе Бејзик Прави ~200 ml”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: