Проѕирни шољи за кафе Каре – Мали

-46%

Проѕирни шољи за кафе Каре – Мали

Проѕирни шољи за кафе Каре – Мали

1,100 ден 599 ден

На залиха

1,100 ден 599 ден

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева

Достапност: На залиха шифра: DM95754


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева

Дијаметар – 5 см, висина – 7 см.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Проѕирни шољи за кафе Каре – Мали”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: