Проѕирни шољи за кафе/чај Бејзик Заоблени – Големи

-46%

Проѕирни шољи за кафе/чај Бејзик Заоблени – Големи

Проѕирни шољи за кафе/чај Бејзик Заоблени – Големи

1,100 ден 599 ден

Распродадено

1,100 ден 599 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM97948 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни

Димензии: 9цм дијаметар, 6,5цм висина, 2цм рачка

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Проѕирни шољи за кафе/чај Бејзик Заоблени – Големи”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: