Проѕирни шољи за кафе Сиде – Големи

-46%

Проѕирни шољи за кафе Сиде – Големи

Проѕирни шољи за кафе Сиде – Големи

1,050 ден 569 ден

Распродадено

1,050 ден 569 ден

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева

Достапност: Распродадено шифра: DM98371 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни Сиде – Големи.

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева.

Дијаметар – 8 см, висина – 5,5 см.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Проѕирни шољи за кафе Сиде – Големи”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: