Проѕирни шољи за кафе Пингвин – Големи

-44%

Проѕирни шољи за кафе Пингвин – Големи

Проѕирни шољи за кафе Пингвин – Големи

1,250 ден 699 ден

Распродадено

1,250 ден 699 ден

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева

Достапност: Распродадено шифра: DM98396 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни Пингвин – Големи.

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева.

Чаша димензии: Дијаметар – 9.6 см, висина – 6.7 см., Волумен 230мл течност.

Тацна дијаметар: 13 см.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Проѕирни шољи за кафе Пингвин – Големи”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: