Проѕирни шољи за кафе Вела – Мали

-57%

Проѕирни шољи за кафе Вела – Мали

Проѕирни шољи за кафе Вела – Мали

1,150 ден 499 ден

Распродадено

1,150 ден 499 ден

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева

Достапност: Распродадено шифра: DM9575VE Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни Вела.

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева.

Дијаметар – 6 см, висина – 5,5 см.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Проѕирни шољи за кафе Вела – Мали”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: