Проѕирни шољи за кафе Аква – Мали

-52%

Проѕирни шољи за кафе Аква – Мали

Проѕирни шољи за кафе Аква – Мали

1,250 ден 599 ден

Распродадено

1,250 ден 599 ден

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева

Достапност: Распродадено шифра: DM9575AQ Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни Аква.

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева.

Дијаметар – 5,5 см, висина – 6 см.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Проѕирни шољи за кафе Аква – Мали”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: