Проѕирни шољи за кафе Аква – Големи

-48%

Проѕирни шољи за кафе Аква – Големи

Проѕирни шољи за кафе Аква – Големи

1,250 ден 650 ден

На залиха

1,250 ден 650 ден

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева

Достапност: На залиха шифра: DM95040


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни Авка – Големи.

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева.

Дијаметар – 9 см, висина – 8 см.

215мл течност

Тацни 13цм дијаметар

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Проѕирни шољи за кафе Аква – Големи”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: