Прибор за јадење

-22%

Прибор за јадење

Прибор за јадење

1,090 ден 850 ден

Распродадено

1,090 ден 850 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM5639 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Прибор за јадење составен од 24 парчиња

6 големи вилушки

6 ножа

6 големи лажици

6 мали лажички

нерѓосувачки, со дрвени рачки за лесна употреба

Приспособени за перење во машина за садови

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Прибор за јадење”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: