Прибор за јадење

-22%

Прибор за јадење

Прибор за јадење

1,090 ден 850 ден

На залиха

1,090 ден 850 ден

Достапност: На залиха шифра: DM5640


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Прибор за јадење составен од 24 парчиња

6 големи вилушки

6 ножа

6 големи лажици

6 мали лажички

нерѓосувачки, со дрвени рачки за лесна употреба

Приспособени за перење во машина за садови

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Прибор за јадење”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: