Преносна скара

-47%

Преносна скара

Преносна скара

1,590 ден 849 ден

Распродадено

1,590 ден 849 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP023 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеална преносна алатка без која не може да помине ни еден излет.

Практична за носење и одржување, не зафаќа простор.

Лесно се чисти, изработена од метал кој рамномерно ја распоредува топлината.

Достапна само вo црна боја

Димензии:

Отворена: 43 x 30 x 23цм

Соберена: 45 x 34 x 8цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Преносна скара”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: