Преносен Ладилник

-46%

Преносен Ладилник

Преносен Ладилник

1,650 ден 899 ден

Распродадено

1,650 ден 899 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP011 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Artic Air Mini Cooler со помош на вода, вентилатор и технологија на ладно испарување ја лади просторијата. Работи без фреон и токсични материи.

Уредот е многу ефкикасен, економичен, еколошки и може да се користи било каде, во канцеларија, студентски дом, кампови, хотел, викедница, гаража.

Напредната Хидро – освежувачка технологија овој уред го прави неверојатно тивок со 3 различни брзини, уредот исто така има и подесувачка предна решетка.

Сето тоа придонесува да имате клима уред каде и да се наоѓате.

Arctic Air доаѓа со подобрен сунѓерест филтер кој може да го перете и заменувате, лесно се оддржува.

Во комплетот добивате:

*еден уред Arctic Air

*полнач

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Преносен Ладилник”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: