Правоаголен тањир

Правоаголен тањир

Правоаголен тањир

180 ден

Распродадено

180 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM9060 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Правоаголен тањир за сервирање

Изработен од пластифицирано дрво  во кафеава боја

– Не се кршливи.
– Безбедни се за храна.
– Рачно изработени со врвен квалитет од познатата турска марка Евелин.
– Антибактериски.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Правоаголен тањир”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: