Помошен сталак

-19%

Помошен сталак

Помошен сталак

490 ден 399 ден

На залиха

490 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7933


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Помошен сталак за секојдневна употреба

Изработено од нерѓосувачка метална основа, обвиено со гума на рабовите што ни дава постабилна и нелизгава работна површина.

Практичен за употреба во кујна

Идеално помагало во мали кујни со ограничен простор за работа

Димензии 48цм x 24цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Помошен сталак”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: