Полица за телевизор / монитор

-50%

Полица за телевизор / монитор

Полица за телевизор / монитор

850 ден 429 ден

Распродадено

850 ден 429 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP006 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Бидете уникатни со подесувачка полица за телевизор идеална за зголемување на просторот над телевизор или монитор.

Одговара за сите видови на екрани, телевизори или монитори. Исто така може да се користи на која било друга рамка.

Организирајте го вашиот простор и поставете ги вашите додатни елемтни на полицата.

Тежина: 290гр
Материјал: пластика
Големина: 33 x 16 цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Полица за телевизор / монитор”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: