Подвижен сталак за миење овошје и зеленчук

-33%

Подвижен сталак за миење овошје и зеленчук

Подвижен сталак за миење овошје и зеленчук

900 ден 599 ден

На залиха

900 ден 599 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP37


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Помошен сталак за секојдневна употреба

Се растегнува зависно од вашите потреби

Изработено од нерѓосувачка метална основа, обвиено со гума на рабовите што ни дава постабилна и нелизгава работна површина.

Практичен за употреба во кујна

Идеално помагало во мали кујни со ограничен простор за работа

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Подвижен сталак за миење овошје и зеленчук”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: