Пластична сталажа EK161-10

-14%

Пластична сталажа EK161-10

Пластична сталажа EK161-10

1,150 ден 990 ден

Распродадено

1,150 ден 990 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM6770 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Пластична сталажа со 4 полици со прилагодливи нивоа.

Лесна за употреба и движење со помош на тркалца.

Бела боја, идеална за употреба во кујна или тоалет.

Димензии: 80x45x26cm

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Пластична сталажа EK161-10”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: