Пластична сталажа ЕК161-8

-32%

Пластична сталажа ЕК161-8

Пластична сталажа ЕК161-8

1,550 ден 1,059 ден

Распродадено

1,550 ден 1,059 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM6768 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Пластична сталажа со 4 полици.

Лесна за употреба и движење со помош на тркалца.

Бела боја, идеална за употреба во кујна или тоалет.

Димензии: 17 x 55 x 115cm

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Пластична сталажа ЕК161-8”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: