Пластична сталажа

-39%

Пластична сталажа

Пластична сталажа

1,150 ден 699 ден

Распродадено

1,150 ден 699 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM6772 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Пластична сталажа со 3 полици.

Лесна за употреба и движење.

Бела боја, идеална за употреба во кујна или тоалет.

Димензии: 72x54x12cm

Боја: светло плави (1) и розеви (2)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Пластична сталажа”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: