Пекач за месо

-17%

Пекач за месо

Пекач за месо

899 ден 749 ден

Распродадено

899 ден 749 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM4853 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Пекач за месо, огноотпорен, со прилог дрвена даска за топлотна изолација и заштита на Вашата трпеза

Изработена од високо квалитетен црн челик, со ребрасто дно.

Идеална за сервирање на секаков вид на месо и месни специјалитети.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Пекач за месо”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: