Организер

-14%

Организер

Организер

690 ден 590 ден

Распродадено

690 ден 590 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM9011 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Организер за прибор за јадење во фиока

Се состои од 7 прегради, идеално за лесно сортирање

Кафена боја со дезен на дрво

Димензии: 32 X 36 X 4,5 cm

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Организер”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: