Организер

-54%

Организер

Организер

1,090 ден 499 ден

На залиха

1,090 ден 499 ден

Достапност: На залиха шифра: DM9010


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Организер за прибор за јадење во фиока

Се состои од 5 прегради, идеално за лесно сортирање

Кафена боја со дезен на дрво

Димензии: 26 X 34 X 4,5 cm

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Организер”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: