Организер хоризонтален

-46%

Организер хоризонтален

Организер хоризонтален

1,490 ден 799 ден

Распродадено

1,490 ден 799 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM9011-1 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Организер за прибор за јадење во фиока

Се состои од 9 прегради, идеално за лесно сортирање

Кафена боја со дезен на дрво

Димензии: 48 X 46 X 4,5 cm

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Организер хоризонтален”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: